UA-139466830-1
adanaliyik.net

Büyükşehir’den kırsaldaki okullara kitap desteği

Spread the love

Adana Büyükşehir Belediyesi, İmamoğlu ilçesi kırsalındaki okullara 2 bin kitap ve pastel boya desteği verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, okumanın ve eğitimin önemine yönelik söylem ve talimatlarına Beldetaş AŞ’den anlamlı bir adım geldi. ‘Okuyalım-Eyleyelim’ adı altında kitap toplama kampanyası başlatan Beldetaş A.Ş., yönetim kurulu ve personelin de desteğiyle 15 günde 2 bin kitap topladı. […]

Spread the love

Adana Büyükşehir Belediyesi, İmamoğlu ilçesi kırsalındaki okullara 2 bin kitap ve pastel boya desteği verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, okumanın ve eğitimin önemine yönelik söylem ve talimatlarına Beldetaş AŞ’den anlamlı bir adım geldi. ‘Okuyalım-Eyleyelim’ adı altında kitap toplama kampanyası başlatan Beldetaş A.Ş., yönetim kurulu ve personelin de desteğiyle 15 günde 2 bin kitap topladı. Daha önce de kitap kampanyası gerçekleştiren şirket bu kez İmamoğlu ilçesi kırsalındaki okullar kitap topladı. Beldetaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Karaca toplanan kitaplarla birlikte küçük çocukları okuma ve kitaba teşvik etmek için pastel boya da gönderdiklerini söyledi.
ÇOCUKLARIMIZA VE GENÇLERİMİZE DESTEK
Kitapların gönderilmesinden önce şirkette gerçekleşen törende kampanyanın organizasyonunu üstlenen Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Çelikten ile Beldetaş çalışanları Enver Şimşek, Fatih Taşyılmaz ve Gül Fethiye Güler’e teşekkür belgesiyle plaket verildi.
Beldetaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Karaca, eğitim ve okuma konusunda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın kendilerine sürekli destek olduğunu belirterek, “Ülkemizde kitap okuma oranı çok düşük, şehrimiz ise ülke istatistiğinin sonlarında. Bizler Adana Büyükşehir Belediyesi Beldetaş A.Ş. olarak çalışanlarımızın da desteği ile geleceğimizin umudu olan çocuklarımız ve gençlerimizin aydınlanması için bu tür kampanyaları sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Content retrieved from: https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/adana/merkez/buyuksehirden-kirsaldaki-okullara-kitap-desteg-41657833.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ