UA-139466830-1
adanaliyik.net

Cengil: Yüreğir için çalışacağız

Spread the love

Adana’da geçtiğimiz hafta, Yüreğir İlçe Başkanlığı görevine atanan Necip Fazıl Cengil’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir beraberinde Başkan yardımcıları Orhan Tosun, Murat Ayhan Benlice ile AK Parti Yüreğir ilçe Başkanlığı’na atanan Necip Fazıl Cengil’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun ” temennisinde bulundu. Yüreğir İlçe Başkanlığı’nda görev almak isteyen hemşerilerinin […]

Spread the love

Adana’da geçtiğimiz hafta, Yüreğir İlçe Başkanlığı görevine atanan Necip Fazıl Cengil’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir beraberinde Başkan yardımcıları Orhan Tosun, Murat Ayhan Benlice ile AK Parti Yüreğir ilçe Başkanlığı’na atanan Necip Fazıl Cengil’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun ” temennisinde bulundu. Yüreğir İlçe Başkanlığı’nda görev almak isteyen hemşerilerinin teveccühünün kendilerini memnun ettiğini açıklayan çiçeği burnunda ilçe Başkanı Cengil, Bu hafta içerisinde yönetimini açıklayacağının müjdesini verdi.

Başkan Cengil: ” Herkesin kendini görebileceği bir yönetim için gece gündüz çalışıyoruz. Tercihler konusunda ince eleyip sık dokuyoruz” dedi. Necip Fazıl Cengil’e başarılar dileyen Başkan Fatih Mehmet Kocaispir ise, AK Parti’nin Vefa’ya çok önem verdiğini dile getirdi.

Kocaispir; “Geçmişe baktığımızda bir zamanlar Gençlik Kollarında görev yapanlara, şuan ben dâhil hizmet için çok iyi görevler verilmiş durumda. Bu da partimizin gençlerine verdiği önemi ortaya koymaktadır” diye konuştu.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/guney/2020/12/23/cengil-yuregir-icin-calisacagiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ