UA-139466830-1
adanaliyik.net

Eski eşini yakarak öldürmüştü!

Spread the love

Adana’da, tartıştığı eski eşi 41 yaşındaki Fadime Korkusuz´u üzerine benzin döküp ateşe verdikten sonra eve kilitleyerek öldüren, bu sırada kendisi de yaralanan 57 yaşındaki Muhammet Güleç, hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alındı. Çiftin boşanırken mal paylaşımı sırasında eski model otomobillerinin Fadime Korkusuz´da kaldığı, Güleç´in de otomobili istediği, olayın da bu nedenle yaşandığı ortaya çıktı. İfadesinde, “Otomobilin […]

Eski eşini yakarak öldürmüştü!
Spread the love

Adana’da, tartıştığı eski eşi 41 yaşındaki Fadime Korkusuz´u üzerine benzin döküp ateşe verdikten sonra eve kilitleyerek öldüren, bu sırada kendisi de yaralanan 57 yaşındaki Muhammet Güleç, hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alındı.

Çiftin boşanırken mal paylaşımı sırasında eski model otomobillerinin Fadime Korkusuz´da kaldığı, Güleç´in de otomobili istediği, olayın da bu nedenle yaşandığı ortaya çıktı.

İfadesinde, “Otomobilin devrini yapacaktı. Birden, `Niye buraya geldin?´ deyince tartışma çıktı. Odaya gidip, benzin aldı ve evi yaktı. Ben de yaralandım” diyen Güleç, `Canavarca hisle ve eziyet çektirerek öldürme´ suçundan tutuklandı.

Content retrieved from: https://www.haberturk.com/adana-da-tuyler-urperten-olay-eski-esini-yakarak-oldurmustu-iste-nedeni-adana-haberleri-3644561.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ