UA-139466830-1
adanaliyik.net

İki aşı olana içecek bedava

Spread the love

Ülke genelinde koronavirüs vakalarının yeniden artışa geçmesi esnafı da endişelendirmeye başladı. Adana’nın Yüreğir ilçesinde 7 yıldır tezgahta kebap ustalığı yapan Turgut Turhan, insanların aşılanarak toplumsal bağışıklığın sağlanması için kampanya başlattı. Kebap ustası Turhan, müşterilerini aşıya olmaya teşvik etmek için iki doz aşı olduğunu kanıtlayana yanında içeceği ücretsiz vermeye başladı. Turhan, kampanyasını dövizlere yazarak tezgahına asıp […]

Spread the love

Ülke genelinde koronavirüs vakalarının yeniden artışa geçmesi esnafı da endişelendirmeye başladı.

Adana’nın Yüreğir ilçesinde 7 yıldır tezgahta kebap ustalığı yapan Turgut Turhan, insanların aşılanarak toplumsal bağışıklığın sağlanması için kampanya başlattı. Kebap ustası Turhan, müşterilerini aşıya olmaya teşvik etmek için iki doz aşı olduğunu kanıtlayana yanında içeceği ücretsiz vermeye başladı. Turhan, kampanyasını dövizlere yazarak tezgahına asıp duyurdu.

Eve sipariş verenlerden de sosyal medya üzerinden aşı belgesini isteyen Turhan, belgeyi gösterenlerin içeceklerinden ücret almadı. Turhan “Pandemi sürecinden çok etkilendik. Bir daha böyle bir süreci yaşamamak için böyle bir işe başvurduk. Herkesin bir an önce 2 doz aşısını olmasını istiyoruz” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/yasam/2021/08/19/iki-asi-olana-icecek-bedava.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ