UA-139466830-1
adanaliyik.net

Sanat Sokakta Çukurova Şiir rüzgarı esecek

Spread the love

Ankara’da tarihi Çanakkale Sokak’ta başlayan Sanat Sokakta etkinliği çerçevesinde bugün gün boyu etkinlikler devam edecek. Basın bürosundan yapılan açıklamaya göre bugün 12:00’de başlayacak etkinlikler şöyle; Tataristan’lı Şair yazar Roza Kurban imza ve söyleşisi, Leylim Sahaf, Resul Özkılıç’ın Sahaflar üzerine söyleşisi, Ressam Şehrazat Yatsıman’ın Canlı performansı Şair Yasemin Meydan’ın imza ve söyleşisi, Adem Karafilik’in imza ve […]

Spread the love

Ankara’da tarihi Çanakkale Sokak’ta başlayan Sanat Sokakta etkinliği çerçevesinde bugün gün boyu etkinlikler devam edecek.

Adanalılar Eğitim ve Dayanışma Derneği, Sanat Sokak’ta mottosu ile gerçekleştirilen Ankara 1. Edebiyat Kültür ve Sanat Sokağı Günleri’ne katkı vermeye devam ediyor.

Mahalli gurme standı ile verdiği destek yanında, şehrimizin kültür insanları ile yapacağı programla da bu kültür şöleninde ki yerini alıyor.

Bugün saat 18.00’de Sebilürreşad Kültürel Etkinlik alanında Şair Talip Işık, Şair Arif Topal ve Şair Osman Arslan ile Torosların velûd ve eşsiz ikliminin bahşettiği kültürel zenginliği ve şiir konuşulacak.

Neyzen Mehmet Işık’ın ney taksiminin de gerçekleşeceği şiir etkinliği sonrası Sanat Sokakta kitap sergileri, dergi sergileri ve stantlarda bilgi alış verişleriyle devam edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ