UA-139466830-1
adanaliyik.net

Togg’u teslim aldı, ilk işi kebapçıya gitmek oldu

Spread the love

Gaziantep’te yaşayan İsmail Nergiz, Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili Togg’u, Adana’dan teslim alıp boru kebap yemeye gitti. Kebapçı önünde Togg’u görenler ise ilgi gösterdi. Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili Togg’un TX10 modeline hak kazanan vatandaşlar araçlarını almaya devam ediyır. Gaziantep’te yaşayan petrolcü İsmail Nergiz (45), hak kazandığı otomobilini Togg Adana Teslimat Merkezi’nden aldı. […]

Togg’u teslim aldı, ilk işi kebapçıya gitmek oldu
Spread the love

Gaziantep’te yaşayan İsmail Nergiz, Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili Togg’u, Adana’dan teslim alıp boru kebap yemeye gitti. Kebapçı önünde Togg’u görenler ise ilgi gösterdi.

Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili Togg’un TX10 modeline hak kazanan vatandaşlar araçlarını almaya devam ediyır. Gaziantep’te yaşayan petrolcü İsmail Nergiz (45), hak kazandığı otomobilini Togg Adana Teslimat Merkezi’nden aldı.

Otomobilini alan Nergiz, ilk olarak kentte bulunan Yaşar Aydın’a ait kebapçıya gitti. Boru kebap yiyen Nergiz, “Bugün Togg’umuzu teslim aldık. Hem yerli hem de milli. İtalya’dan değil, Adana’dan teslim aldık. Bu bir gerçek, milli bir proje. Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Togg’u teslim aldıktan sonra kutlamayı da kebap yiyerek kutlama yaptık” dedi.

Yaşar Aydın’ın oğlu Uğur Aydın ise “Togg’u iş yerimizin önünde gördük. Çok gururlandık. Allah kaza bela vermesin. Ülkemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/haber/haber-togg-u-teslim-aldi-ilk-isi-kebapciya-gitmek-oldu-16054092/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ