UA-139466830-1
adanaliyik.net

Tufanbeyli’de üniversite öğrencilerine ücretsiz konaklama

Spread the love

Adana’nın Tufanbeyli belediyesi, Çukurova Üniversitesi Tufanbeyli Meslek Yüksek Okulunu kazanan öğrencilere ücretsiz konaklama imkanı sunuyor. Çukurova Üniversitesi yönetimini kabul eden Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, hiçbir üniversite öğrencisinin mağdur olmaması için belediye olarak öğrencilere tam destek verdiklerini söyledi. Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, “2015 yılında kurduğumuz belediyemizin misafirhanesinde kız ve erkek yükseköğrenim öğrencilerimize 6 yıldır ücretsiz […]

Spread the love

Adana’nın Tufanbeyli belediyesi, Çukurova Üniversitesi Tufanbeyli Meslek Yüksek Okulunu kazanan öğrencilere ücretsiz konaklama imkanı sunuyor.

Çukurova Üniversitesi yönetimini kabul eden Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, hiçbir üniversite öğrencisinin mağdur olmaması için belediye olarak öğrencilere tam destek verdiklerini söyledi.

Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, “2015 yılında kurduğumuz belediyemizin misafirhanesinde kız ve erkek yükseköğrenim öğrencilerimize 6 yıldır ücretsiz konaklama hizmeti vermekteyiz. İlçemize gelecek öğrencilerimize ücretsiz konaklama hizmeti ve sabah kahvaltısı vermeye devam edeceğiz” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adana/2021/09/24/tufanbeylide-universite-ogrencilerine-ucretsiz-konaklama-1632466784.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ