UA-139466830-1
adanaliyik.net

İhtiyaç sahibi ailelere çocuk devam sütü yardımı

Spread the love

İhtiyaç sahibi 9 bin aileye çocuk devam sütü yardımı yapılacak. İhtiyaç sahibi 9 bin aileye çocuk devam sütü yardımı yapılacak. Nutricia Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu, 20 ilde hayata geçirilecek proje ile mümkün olduğu kadar çok ihtiyaç sahibi bebeğin bilişsel gelişimine* katkı sunmayı hedeflediklerini söyledi. Bebelac Çocuk Devam Sütleri, ihtiyaç sahibi ailelerin bebeklerinin bilişsel gelişimini* […]

Spread the love

İhtiyaç sahibi 9 bin aileye çocuk devam sütü yardımı yapılacak.

İhtiyaç sahibi 9 bin aileye çocuk devam sütü yardımı yapılacak. Nutricia Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu, 20 ilde hayata geçirilecek proje ile mümkün olduğu kadar çok ihtiyaç sahibi bebeğin bilişsel gelişimine* katkı sunmayı hedeflediklerini söyledi.

Bebelac Çocuk Devam Sütleri, ihtiyaç sahibi ailelerin bebeklerinin bilişsel gelişimini* desteklemek adına, İhtiyaç Haritası ile birlikte “Bebelac Kardeş Payı” kampanyasını başlattı. Proje kapsamında, 1-3 yaş arası çocuk sahibi olan 9 bin aileye toplamda 9 ton çocuk devam sütü yardımı yapılacak.

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/haber/haber-ihtiyac-sahibi-ailelere-cocuk-devam-sutu-yardimi-14062539/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ