UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’nın gururu oldular

Spread the love

Adana Bilim ve Sanat Merkezi Roket Takımı, Samsun’da düzenlenen TEKNOFEST’te liseler arası alçak irtifa roket yarışmasında Türkiye 2.’si olarak büyük bir başarıya imza attı. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana’nın gururu olan takımı tebrik ederek, gençlere destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Bilimin ışığında çalışan, hayallerinin peşinde koşan, ülkemize değer katan gençlerin her zaman yanında […]

Adana’nın gururu oldular
Spread the love

Adana Bilim ve Sanat Merkezi Roket Takımı, Samsun’da düzenlenen TEKNOFEST’te liseler arası alçak irtifa roket yarışmasında Türkiye 2.’si olarak büyük bir başarıya imza attı.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana’nın gururu olan takımı tebrik ederek, gençlere destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Bilimin ışığında çalışan, hayallerinin peşinde koşan, ülkemize değer katan gençlerin her zaman yanında olacaklarını belirten Başkan Kocaispir, “Yüreğir Belediyesi olarak yarınların teknolojisini tasarlayacak, üretecek ve yönetecek gençlerimizin daima yanında yer aldık. Bu doğrultuda TEKNOFEST yarışmalarına katılan Adana Bilim ve Sanat Merkezi bünyesinde oluşturulan takımımıza destek olduk. Gençlerimiz de Türkiye ikinciliği gibi çok kıymetli bir başarıya imza attı. Milli teknoloji hamlesinin parlayan yıldızı haline gelen TEKNOFEST organizasyonunda emeği geçen bütün hocalarımızı, takım koordinatörlerimizi ve gençlerimizi yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Performanslarıyla göz dolduran gençler, çalışma sürecinde kendilerine her türlü imkânı sağlayan Başkan Kocaispir ve Yüreğir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adana/2022/09/05/adananin-gururu-oldular-teknofest-2ncisi-oldular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ