UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’da bir kişi arı kovanlarını çalan hırsıza sosyal medyadan çağrı yaptı

Spread the love

Adana’da 8 arı kovanı çalınan kişi, sosyal medyadan hırsıza geri getirmesi için çağrıda bulundu. Kovanları çalan hırsız, 2 hafta sonra 6 kovanı yerine koydu. Sosyal medyadan çağrı yaptı, hırsız kovanları geri getirdi Arıları çalınan Avcı, sosyal medya hesabından geri getirilmesi için çağrıda bulundu. Olaydan bir süre sonra kalan kovanlarını kontrol etmek için giden Avcı, çalınan 6 […]

Adana’da bir kişi arı kovanlarını çalan hırsıza sosyal medyadan çağrı yaptı
Spread the love

Adana’da 8 arı kovanı çalınan kişi, sosyal medyadan hırsıza geri getirmesi için çağrıda bulundu. Kovanları çalan hırsız, 2 hafta sonra 6 kovanı yerine koydu.

Sosyal medyadan çağrı yaptı, hırsız kovanları geri getirdi

Arıları çalınan Avcı, sosyal medya hesabından geri getirilmesi için çağrıda bulundu. Olaydan bir süre sonra kalan kovanlarını kontrol etmek için giden Avcı, çalınan 6 kovan arısının geri getirildiğini gördü.

“Eğer başka yerde hırsızlık yapmazsa 2 kovan arıyı hediye ediyorum”

DHA’nın haberine göre, arılarına kavuştuğu için mutlu olduğunu ifade eden Avcı, “Sosyal medyadan çağrılarda bulunmuştuk. Eşe dosta haber verdik. Hırsızların Allah’tan korkup geri getirdiğini düşünüyorum. 8 kovan arımız çalınmıştı 6’sı geri geldi. Eğer başka bir yerde yine hırsızlık yapmazsa 2 kovan arıyı ona hediye ediyorum. Hakkımı da helal ediyorum.” dedi.

Content retrieved from: https://www.ensonhaber.com/yasam/adanada-bir-kisi-ari-kovanlarini-calan-hirsiza-sosyal-medyadan-cagri-yapti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ