UA-139466830-1
adanaliyik.net

Cinayetin altından dedikodu çıktı!

Spread the love

Adana’nın Karaisalı ilçesinde Mehmet Fevzi (70) ve Elif Atay (69) çiftinin evlerinde tabancayla öldürülmesine ilişkin açılan davada tutuklu sanık Oğuzhan Ünlü (41) ile yeğeni Alperen Ünlü’nün (19) yargılanmasına başlandı. Oğuzhan Ünlü, duruşmada, “Annem hakkında yapılan dedikodu nedeniyle eve gelip, öldürdüm. Sonrasında ‘olan oldu’ diyerek Elif Atay’ın kolundaki bilezikleri de aldım” dedi. Ünlü’nün yeğeni de amcasını […]

Spread the love

Adana’nın Karaisalı ilçesinde Mehmet Fevzi (70) ve Elif Atay (69) çiftinin evlerinde tabancayla öldürülmesine ilişkin açılan davada tutuklu sanık Oğuzhan Ünlü (41) ile yeğeni Alperen Ünlü’nün (19) yargılanmasına başlandı.

Oğuzhan Ünlü, duruşmada, “Annem hakkında yapılan dedikodu nedeniyle eve gelip, öldürdüm. Sonrasında ‘olan oldu’ diyerek Elif Atay’ın kolundaki bilezikleri de aldım” dedi.

Ünlü’nün yeğeni de amcasını suçlayıp, “Ben araçta bekliyordum. Evden silah sesleri geldi. Ardından yanıma gelen amcam ‘altınları vermeyince öldürdüm’ dedi” diyerek, kendini savundu.

 

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/yasam/emekli-cift-cinayetinin-altindan-dedikodu-cikti-katil-olan-oldu-diyerek-bilezikleri-calip-hirsizlik-da-yapmis-5815900?paging=2.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ