UA-139466830-1
adanaliyik.net

Cami avlusundaki hurma hasadı

Spread the love

ADANA – Adana’nın Kozan ilçesinde Topallar Camii bahçesinde bulunan 80 yaşındaki hurma ağacında 100 kilogram meyve toplandı. Kozan’da Topallar Mahallesinde cami avlusunda bulunan Bağdat hurmasındaki meyveler cemaat tarafından toplandı. Yaklaşık 80 yaşında olduğu bilinen hurma ağacından toplanan hurmalar camide yıkanıp kurutulduktan sonra cami cemaatine ve mahalle sakinlerine ikram edildi. Mahalle sakinlerinden Çetin Topaloğlu her sene […]

Cami avlusundaki hurma hasadı
Spread the love

ADANA – Adana’nın Kozan ilçesinde Topallar Camii bahçesinde bulunan 80 yaşındaki hurma ağacında 100 kilogram meyve toplandı.

Kozan’da Topallar Mahallesinde cami avlusunda bulunan Bağdat hurmasındaki meyveler cemaat tarafından toplandı. Yaklaşık 80 yaşında olduğu bilinen hurma ağacından toplanan hurmalar camide yıkanıp kurutulduktan sonra cami cemaatine ve mahalle sakinlerine ikram edildi.

Mahalle sakinlerinden Çetin Topaloğlu her sene hurmayı topladıklarını belirterek, “Hurmaları 70- 80 yıllık ağacımızdan topluyoruz. Yaklaşık 100 kilogram kadar hurma toplandı” diye konuştu.

Content retrieved from: https://www.haberler.com/yasam/cami-avlusundaki-hurma-hasadi-16395029-haberi/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ