UA-139466830-1
adanaliyik.net

Doğankent Çayır Mera Parkı’nda hummalı çalışma

Spread the love

Halkın talepleri doğrultusunda ilçenin her tarafına hizmet ulaştıran Adana’nın Yüreğir Belediyesi, çok yakında hizmete sunmayı planladığı Doğankent Çayır Mera Çocuk Parkı ve Spor Kompleksi alanında gece gündüz demeden çalışıyor. Tamamlandığında bölgede önemli bir eksikliği giderecek olan 16 bin metrekare alana sahip parkta gece de çalışan ekipler, içerisinde yeşil alan, yürüyüş parkuru, çocuk oyun grupları ve […]

Doğankent Çayır Mera Parkı’nda hummalı çalışma
Spread the love

Halkın talepleri doğrultusunda ilçenin her tarafına hizmet ulaştıran Adana’nın Yüreğir Belediyesi, çok yakında hizmete sunmayı planladığı Doğankent Çayır Mera Çocuk Parkı ve Spor Kompleksi alanında gece gündüz demeden çalışıyor.

Tamamlandığında bölgede önemli bir eksikliği giderecek olan 16 bin metrekare alana sahip parkta gece de çalışan ekipler, içerisinde yeşil alan, yürüyüş parkuru, çocuk oyun grupları ve spor alet grupları yer alacak parkta hummalı bir çalışma sürdürüyor.

Parkın çok yakında hizmete gireceğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Yemyeşil bir Yüreğir hedefi doğrultusunda çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor. Tabi biz göreve geldiğimiz ilk gün şunu ifade etmiştik; Daha yeşil bir Yüreğir.

Yüreğir’i yeşil ile donatacağız demiştik. İlk günden itibaren startımızı verdik ve 60 parkımızı Yüreğir’e kazandırdık. Söz verdiğimiz gibi Doğankent Çayır Mera Parkımızı da hizmete sunmak için gün sayıyoruz. Parkımız bölgemize ve Yüreğir’e şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adana/2023/04/18/dogankent-cayir-mera-parkinda-hummali-calisma.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ