UA-139466830-1
adanaliyik.net

Pos İşletmesi Çalışmalarıyla Üretimi ve Kaliteyi Yükseltiyor

Spread the love

Orman Genel Müdürlüğü’nün amaç ve hedefleri doğrultusunda Adana Orman Bölge Müdürlüğü 2020 yılı ormancılık faaliyetlerine Pos İşletmesinde de aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz ve Bölge Müdür Yardımcısı Ali Göçer Pos Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yapılan ormancılık çalışmalarını yerinde incelediler.

Bölge Müdürü Yılmazı’ı Pos Orman İşletme Müdürü Atilla ÖZALP ve  işletme müdürlüğü personelleri karşıladı. Mesleğe yeni atanan  mühendis ve memurlarla birlikte toplantı yaparak; Pos işletmesinin bir ormancılık okulu olduğunu,  her türlü ormancılık faaliyetlerinin yapıldığını, burada görev yapan tüm personellerden üstün gayret beklediğini belirtti.

Daha sonra Karsantı, Soğukoluk ve Kıcak İşletme şefliklerinde; sık gençliğin seyreltilmesi, sıklık bakımı, ilk aralama bakımı, olukla emvallerin bölmeden çıkartılması, kaliteye yönelik dal budaması ve akdeniz çamkabuk böceğinin feromonla mücadelesi faaliyetlerini yerinde inceleyen Bölge Müdürü YILMAZ, çalışan orman işçilerine ve işletme personellerine gayretlerinden dolayı teşekkür etti.​

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ